logo-sticky

Prohlédnout si další výrobky v této řadě

Crystal Clear

  • Vynikající Účinnost Filtrace
  • Inovativní Technologie
  • Úsporné A Ekologické

Popis

Vynikající Účinnost Filtrace

Crystal Clear je filtrační médium tvořené křišťálovýmsklem, které umožňuje odfiltrovat velmi jemné nečistoty a brání tak tvorbě biofilmu (růstu bakterií) ve filtru.Crystal Clear je speciálně uzpůsoben pro filtr Zodiac BorealCrystal Clear se může používat v jakémkoli typu filtru (obecně označovaném jako „pískový filtr“).Crystal Clear je k dispozici ve 2 velikostech (hrubý a jemný), které se ve filtru používají současně.

Filtrační vybavení Crystal Clear

Inovativní Technologie

Crystal Clear je filtrační systém vyráběný z čirého recyklovaného skla.Crystal Clear je účinnější než běžně používaný písek a dosahuje účinnost filtrace menší než 20 mikronů ve srovnání s 50 mikrony u pískového filtru. Voda snadno proudí filtrem a je rychleji čištěná.

Filtrační vybavení Crystal Clear

Úsporné A Ekologické

V porovnání s pískem šetří Crystal Clear až 75 % vody během promývání filtru.Díky přirozené absorpční kapacitě umožňuje Crystal Clear filtraci v celém objemu (nikoli jen na povrchu, jako v případě pískové filtrace). Během promývání filtru se částice snadněji uvolní ze skla, takže je doba promývání kratší.

Filtrační vybavení Crystal Clear

Compared with sand, Crystal Clear provides water savings up to 75% when washing the filter.This is due to the natural absorptive capacity of Crystal Clear glass, enabling "volume" filtration (as opposed to "surface" filtration with sand). When washing the filter, particles are more easily detached from the glass, making washing cycles shorter.

Zobrazit méně

Dokumenty