logo-sticky

O společnosti Zodiac®


S tradicí již více než 120 let


Společnost Zodiac® vyvíjí nejlepší technologie díky trvale inovativnímu přístupu. Během času vedly naše objevy a vynálezy společnost do vzduchu i do vody, zejména vynálezem vynikajících nafukovacích člunů, které získaly značce významné renomé a trvalý význam.


Smysl pro trh, průkopnický duch, touha vyniknout... To jsou klíčová slova, jejichž zhmotněním se společnost Zodiac® snaží dosahovat stále větší bezpečnosti, stále vyšší výkonnosti, stále lepší konektivity a stále lepšího designu, a dokonale se tak uplatnit v každém prostředí. Díky této filozofii si společnost v průběhu minulého století vybudovala své dobré jméno a získala vaši skutečnou důvěru.


Globální řešení pro vaše bazény


Zodiac Pool Care Europe, společnost založená v roce 1998, se zaměřuje na činnosti spojené s údržbou kvality vody. Našim záměrem je navrhovat, vyrábět a prodávat inovativní zařízení pro váš bazén.


Jako průkopnická značka společnost Zodiac® neustále zavádí nové technologie v rámci snahy o neustálé zlepšování výkonu a poskytování kvalitních výrobků.

Uklízecí roboti

Topení

Filtrační vybavení

Úprava vody

Odvlhčování vzduchu

Poslání inovací


Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali: 

 

Potěšení z koupání.


O společnosti Fluidra


V roce 2018 se společnost Zodiac® sloučila se skupinou Fluidra a stala se tak světovou jedničkou na trhu s bazény a wellness, a může tak všem nabídnout: skvělý zážitek z koupání a wellness spojený s odpovědným přístupem.

 

Společnost Fluidra je nadnárodní společností, která je kótována na Španělské burze cenných papírů a specializuje se na vývoj inovativních produktů, služeb a řešení iDO pro trh s bazény určenými jak pro veřejné, tak pro soukromé využití na celosvětové úrovni. Společnost je zastoupena ve více než 45 zemích, má více než 6000 zaměstnanců po celém světě, více než 35 výrobních center a 135 obchodních zastoupení značek Jandy®, Astralpool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX professional® a Gre®.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Fluidra, navštivte stránku www.fluidra.com


známka: v roce 2012 se Zodiac Pool Solutions a její evropská pobočka Zodiac Pool Care Europe staly nezávislými společnostmi. Od té doby nemáme žádné komerční, vlastnické nebo finanční vazby se společností Z Marine, kterou plně vlastní skupina Open Gate Capital.