logo-sticky

Prohlédnout si další výrobky v této řadě

Minerální přípravek MagnaPool®

  • Bazén obohacený minerály
  • Hořčík, mimořádně silný účinek
  • Nesrovnatelný komfort při koupání
  • Bez přidaných desinfekčních chemikálií
Popis

Bazén obohacený minerály

MagnaPool®, vynikající řešení elektrolýzy na základě hořčíku v kombinaci s přírodními vlastnostmi minerálů MagnaPool® se systémem mimořádně účinné filtrace. Minerální přípravek s patentovaným složením MagnaPool® se rozpouští ve vodě bazénu a zajišťuje účinné a přírodní čištění silou hořčíku.

Úprava vody Minerální přípravek MagnaPool®

Hořčík, mimořádně silný účinek

Hořčík, přítomný v mořské vodě i v lidském těle a všech živých organismech (například je hlavní složkou chlorofylu), je jedním z minerálů nezbytných pro fungování našeho těla. Relaxační vlastnosti bazénů obohacených hořčíkem jsou uznávány již mnoho let. Zejména víme, že hořčík pomáhá ulevovat od bolesti a při péči o kůži a svaly.

Úprava vody Minerální přípravek MagnaPool®

Nesrovnatelný komfort při koupání

Voda upravená MagnaPool® obsahuje méně chloraminu (o 40 % méně než při úpravě elektrolyzérem soli), molekuly, která způsobuje vysoušení pokožky a podráždění očí. MagnaPool® nemá žádný zápach a nabízí nesrovnatelný komfort při koupání.

Úprava vody Minerální přípravek MagnaPool®

Bez přidaných desinfekčních chemikálií

MagnaPool® nevyžaduje žádné přidané chemikálie, desinfekční nebo korekční přípravky (šokové ošetření chlorem, algicidy, vločkovače...). Tyto výhody zajišťují, že je systém úpravy vody MagnaPool® ekologický, a navíc má vysoce konkurenceschopné náklady na údržbu.

Úprava vody Minerální přípravek MagnaPool®
Zobrazit méně
Dokumenty