logo-sticky

Prohlédnout si další výrobky v této řadě

CNX 40 iQ

Výjimečná Pohyblivost

  • Cyklónový Výkon
  • Zabudovaný Pohyb
  • Snadné Použití

Máte pochybnosti?

Použijte nástroj pro výběr a vyhledejte nejvhodnější produkty Zodiac® pro váš bazén.

Popis

Cyklónový Výkon

Patentované cyklónové sání robotického čističe je mimořádně silné a má dlouhou životnost. Jeho spirálové kartáče a dvoufázové progresivní filtrování sbírají nečistoty účinněji, a to i v případě těch nejmenších objektů. Díky CNX™ bude váš bazén dokonale čistý po celý rok.

Uklízecí roboti CNX 40 iQ

Zabudovaný Pohyb

Díky zabudovaným inteligentním snímačům a jedinečnému provedení nabízí robotický čistič CNX™ skvělé pokrytí bazénu a neomezenou pohyblivost. Je proto optimální pro bazény všech tvarů a libovolné typy povrchů.

Uklízecí roboti CNX 40 iQ

Snadné Použití

Díky aplikaci iAquaLink™ lze využít vzdálený přístup k funkcím robotického čističe s použitím chytrého telefonu. Nabízí funkci dálkového ovládání, s jejíž pomocí lze upravit čas cyklu a kdykoliv sledovat postup čištění. CNX™ lze rovněž kdykoliv vylepšit pomocí automatických softwarových aktualizací. Díky svému patentovanému systému Lift System se CNX™ samostatně nastaví na úroveň hladiny vybrané stěny a vypustí vodu, aby byl při vyjímání z bazénu co nejlehčí. Přístup shora k podsvícenému filtru a jeho průhledné okénko umožňují skutečně každodenní snadné použití.

Uklízecí roboti CNX 40 iQ
Zobrazit méně

Dokumenty