Používáním našich stránek souhlasíte s používáním souborů cookie, které vám umožňují lepší používání stránek.
Zjistit více
Aktualizovali jsme naše Zásady ochrany osobních údajů. Můžete si je prohlédnout kliknutím na odkaz.
survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

Fúze společností Fluidra a Zodiac®

2. července 2018

Společnosti Fluidra a Zodiac® se sloučily, a staly se tak světovou jedničkou na trhu s bazény a wellness.

Společnost Zodiac® se tak bude moci od nynějška opřít o skupinu Fluidra. Zodiac® je známým odborníkem na bazény a jejich vybavení a díky svému inovativnímu přístupu bude nadále rozvíjet ty nejlepší technologie. Pro společnost Zodiac® jakožto průkopnickou značku zůstává i nadále tím hlavním cílem trvale usilovat o zlepšení výkonnosti, silně se orientovat na kvalitu svých výrobků a poskytovat co nejkvalitnější služby zákazníkům.

Společnosti Zodiac® a Fluidra mají jasný společný cíl: získat bohaté zkušenosti v oblasti bazénů a wellness.
O společnosti Fluidra

Společnost Fluidra je nadnárodní společností, která je kótována na Španělské burze cenných papírů a specializuje se na vývoj inovativních produktů, služeb a řešení iDO pro trh s bazény určenými jak pro veřejné, tak pro soukromé využití na celosvětové úrovni. Společnost je zastoupena ve více než 45 zemích a vlastní některé z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek v oboru, mezi něž patří zejména značky Jandy®, Astralpool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX professional® a Gre®.


Chcete-li se dozvědět více o společnosti Fluidra, navštivte stránku www.fluidra.com
S tradicí již více než 120 let

Společnost Zodiac® vyvíjí nejlepší technologie díky trvale inovativnímu přístupu. Během času vedly naše objevy a vynálezy společnost do vzduchu i do vody, zejména vynálezem vynikajících nafukovacích člunů, které získaly značce významné renomé a trvalý význam.

Smysl pro trh, průkopnický duch, touha vyniknout... to jsou charakteristiky, které se pojí se společností Zodiac® při každodenním usilování o větší bezpečnost a stále větší výkon. Filozofie, která v průběhu minulého století umožnila naší značce vybudovat si pověst a vytvořit se zákazníky vztah založený na důvěře.

Globální řešení pro vaše bazény

Zodiac Pool Care Europe, společnost založená v roce 1998, se zaměřuje na činnosti spojené s údržbou kvality vody. Našim záměrem je navrhovat, vyrábět a prodávat inovativní zařízení pro váš bazén.

Jako průkopnická značka společnost Zodiac® neustále zavádí nové technologie v rámci snahy o neustálé zlepšování výkonu a poskytování kvalitních výrobků.

  • Čištění
  • Ohřev
  • Odvlhčování
  • Automatizace
  • Filtrace
  • Úprava vody

Poslání inovací

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali: potěšení z koupání.

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali:
potěšení z koupání.

Poznámka: v roce 2012 se Zodiac Pool Solutions a její evropská pobočka Zodiac Pool Care Europe staly nezávislými společnostmi. Od té doby nemáme žádné komerční, vlastnické nebo finanční vazby se společností Z Marine, kterou plně vlastní skupina Open Gate Capital.