survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

Fúze společností Fluidra a Zodiac®

2. července 2018

Společnosti Fluidra a Zodiac® se sloučily, a staly se tak světovou jedničkou na trhu s bazény a wellness.

Společnost Zodiac® se tak bude moci od nynějška opřít o skupinu Fluidra. Zodiac® je známým odborníkem na bazény a jejich vybavení a díky svému inovativnímu přístupu bude nadále rozvíjet ty nejlepší technologie. Pro společnost Zodiac® jakožto průkopnickou značku zůstává i nadále tím hlavním cílem trvale usilovat o zlepšení výkonnosti, silně se orientovat na kvalitu svých výrobků a poskytovat co nejkvalitnější služby zákazníkům.

Společnosti Zodiac® a Fluidra mají jasný společný cíl: získat bohaté zkušenosti v oblasti bazénů a wellness.
O společnosti Fluidra

Společnost Fluidra je nadnárodní společností, která je kótována na Španělské burze cenných papírů a specializuje se na vývoj inovativních produktů, služeb a řešení iDO pro trh s bazény určenými jak pro veřejné, tak pro soukromé využití na celosvětové úrovni. Společnost je zastoupena ve více než 45 zemích a vlastní některé z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek v oboru, mezi něž patří zejména značky Jandy®, Astralpool®, Polaris®, Cepex®, Zodiac®, CTX professional® a Gre®.


Chcete-li se dozvědět více o společnosti Fluidra, navštivte stránku www.fluidra.com
S tradicí již více než 120 let

Společnost Zodiac® vyvíjí nejlepší technologie díky trvale inovativnímu přístupu. Během času vedly naše objevy a vynálezy společnost do vzduchu i do vody, zejména vynálezem vynikajících nafukovacích člunů, které získaly značce významné renomé a trvalý význam.

Smysl pro trh, průkopnický duch, touha vyniknout... to jsou charakteristiky, které se pojí se společností Zodiac® při každodenním usilování o větší bezpečnost a stále větší výkon. Filozofie, která v průběhu minulého století umožnila naší značce vybudovat si pověst a vytvořit se zákazníky vztah založený na důvěře.

Globální řešení pro vaše bazény

Zodiac Pool Care Europe, společnost založená v roce 1998, se zaměřuje na činnosti spojené s údržbou kvality vody. Našim záměrem je navrhovat, vyrábět a prodávat inovativní zařízení pro váš bazén.

Jako průkopnická značka společnost Zodiac® neustále zavádí nové technologie v rámci snahy o neustálé zlepšování výkonu a poskytování kvalitních výrobků.

  • Čištění
  • Ohřev
  • Odvlhčování
  • Automatizace
  • Filtrace
  • Úprava vody

Poslání inovací

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali: potěšení z koupání.

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali:
potěšení z koupání.

Poznámka: v roce 2012 se Zodiac Pool Solutions a její evropská pobočka Zodiac Pool Care Europe staly nezávislými společnostmi. Od té doby nemáme žádné komerční, vlastnické nebo finanční vazby se společností Z Marine, kterou plně vlastní skupina Open Gate Capital.