Používáním našich stránek souhlasíte s používáním souborů cookie, které vám umožňují lepší používání stránek.
Zjistit více
survey.out
survey.yes
survey.no
survey.thanks
survey.thanks2

S tradicí již více než 120 let

Společnost Zodiac® vyvíjí nejlepší technologie díky trvale inovativnímu přístupu. Během času vedly naše objevy a vynálezy společnost do vzduchu i do vody, zejména vynálezem vynikajících nafukovacích člunů, které získaly značce významné renomé a trvalý význam.

Smysl pro trh, průkopnický duch, touha vyniknout... to jsou charakteristiky, které se pojí se společností Zodiac® při každodenním usilování o větší bezpečnost a stále větší výkon. Filozofie, která v průběhu minulého století umožnila naší značce vybudovat si pověst a vytvořit se zákazníky vztah založený na důvěře.

Globální řešení pro vaše bazény

Zodiac Pool Care Europe, společnost založená v roce 1998, se zaměřuje na činnosti spojené s údržbou kvality vody. Našim záměrem je navrhovat, vyrábět a prodávat inovativní zařízení pro váš bazén.

Jako průkopnická značka společnost Zodiac® neustále zavádí nové technologie v rámci snahy o neustálé zlepšování výkonu a poskytování kvalitních výrobků.

  • Čištění
  • Ohřev
  • Odvlhčování
  • Automatizace
  • Filtrace
  • Úprava vody

Poslání inovací

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali: potěšení z koupání.

Den za dnem mobilizujeme naše síly, abychom vás zbavili náročné údržby vašeho bazénu díky našim inovativním a výkonným řešením. Můžete se tak plně soustředit na činnosti, kvůli kterým jste bazén budovali:
potěšení z koupání.

Poznámka: v roce 2012 se Zodiac Pool Solutions a její evropská pobočka Zodiac Pool Care Europe staly nezávislými společnostmi. Od té doby nemáme žádné komerční, vlastnické nebo finanční vazby se společností Z Marine, kterou plně vlastní skupina Open Gate Capital.