logo-sticky

Prohlédnout si další výrobky v této řadě

Ei²

  • Nezávislé Ošetření Vašeho Bazénu
  • Snadná Vlastnoruční Instalace
  • Trvanlivost
  • Bezpečnost

Popis

Nezávislé Ošetření Vašeho Bazénu

Elektrolýzou probíhající v článku jsou nízké dávky soli přidávané do vody v bazénu rozkládány na plynný chlor. Tato desinfekční látka se rozpouští ve vodě v bazénu a zajišťuje tvorbu volného chloru. Chlor je trvale obnovován při průchodu článkem bez jakéhokoli zásahu.

Úprava vody Ei²

Snadná Vlastnoruční Instalace

Systém rychlé montáže buňky Ei je jedinečnou inovací společnosti Zodiac. Systém snadné montáže Quick Fix umožňuje jednoduchou instalaci za méně než 10 minut, bez instalačních rozvodů. Systém úpravy vody Ei se snadno instaluje do stávajícího vybavení bazénu a přizpůsobí se všem typům bazénů a povrchům.

Úprava vody Ei²

Trvanlivost

Použití jedné elektrody z titanu s povrchovou úpravou zajišťuje dlouhou životnost tohoto produktu. Prostřednictvím systému obrácení polarity elektrody (za 2,5 nebo 5 hodin) se elektroda samočinně čistí a dále se zvyšuje její životnost.

Úprava vody Ei²

Bezpečnost

Pro zajištění spolehlivosti tohoto řešení úpravy vody je Ei vybaven bezpečnostními prvky. Například je to detekce nedostatku průtoku vody nebo špatných provozních podmínek (nedostatek soly, studená voda...)

Úprava vody Ei²

Úprava vody Ei²
Zobrazit méně

Dokumenty