logo-sticky

Prohlédnout si další výrobky v této řadě

RE 4600 iQ

Aktivní Řízený Pohyb

  • Cyklonické Výkonné Vysávání
  • Inteligentní Pohyb
  • Snadné Použití

Máte pochybnosti?

Použijte nástroj pro výběr a vyhledejte nejvhodnější produkty Zodiac® pro váš bazén.

Popis

Cyklonické Výkonné Vysávání

Patentované cyklonické sání robotického vysavače je silné a konstantní. Jeho spirálové kartáče a duální progresivní filtrování sbírají nečistoty účinněji, a to i v případě těch nejmenších nečistot. Díky robotickému vysavači VOYAGER™ bude váš bazén dokonale čistý po celý rok.

Uklízecí roboti RE 4600 iQ

Inteligentní Pohyb

Díky svým zabudovaným inteligentním snímačům a jedinečnému provedení nabízí VOYAGERTM skvělé pokrytí bazénu a neomezenou pohyblivost. Je proto optimální pro bazény všech tvarů a libovolné typy povrchů.

Uklízecí roboti RE 4600 iQ

Snadné Použití

Díky aplikaci iAquaLink™ lze využít vzdálený přístup k funkcím robotického čističe s použitím chytrého telefonu. Nabízí funkci dálkového ovládání, s jejíž pomocí lze upravit čas cyklu a kdykoliv sledovat postup čištění. Robotický vysavač VOYAGER™ lze rovněž kdykoliv vylepšit pomocí automatických softwarových aktualizací. Díky svému patentovanému systému Lift System se robotický čistič VOYAGER™samostatně nastaví na úroveň hladiny vybrané stěny a vypustí vodu, aby byl při vyjímání z bazénu co nejlehčí. Přístup shora k podsvícenému filtru a průhledné víko umožňují skutečně každodenní snadné použití.

Uklízecí roboti RE 4600 iQ
Zobrazit méně

Dokumenty

Návod

Stručný návod

Zobrazit méně