logo-sticky
Popis

Cyklonické Výkonné Vysávání

Patentované cyklónové sání robotického vysavače je silné a konstantní. Jeho spirálové kartáče a duální progresivní filtr sbírají nečistoty účinněji, a to i v případě těch nejmenších nečistot. Díky robotickému čističi VOYAGERTM bude váš bazén dokonale čistý po celý rok.

Uklízecí roboti RE 4400 iQ

Inteligentní Pohyb

Díky svým zabudovaným inteligentním snímačům a jedinečnému provedení nabízí VOYAGER™ skvělé pokrytí bazénu a neomezenou pohyblivost. Je proto optimální pro bazény všech tvarů a libovolné typy povrchů.

Uklízecí roboti RE 4400 iQ

Snadné Použití

Díky aplikaci iAquaLink™ lze využít vzdálený přístup k funkcím robotického vysavače s použitím chytrého telefonu. Nabízí funkci dálkového ovládání, s jejíž pomocí lze upravit čas cyklu a kdykoliv sledovat postup čištění. Robotický čistič VOYAGER™ lze rovněž kdykoliv vylepšit pomocí automatických softwarových aktualizací. Díky svému patentovanému systému Lift System se robotický vysavač VOYAGER™ samostatně nastaví na úroveň hladiny vybrané stěny a vypustí vodu, aby byl při vyjímání z bazénu co nejlehčí. Přístup shora k podsvícenému filtru a průhledné víko umožňují skutečně každodenní snadné použití.

Uklízecí roboti RE 4400 iQ
Zobrazit méně
Dokumenty
Leták
Záruční listy
Manuál
Průvodce rychlého spuštění
Zobrazit méně